Kurumsal

Biz Kimiz?

KCC Otomatik kepenk sistemleri konusunda uzun yıllardan beri kendi bünyesinde üretimi imalat montaj ve servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulmustur. Kurulduğu günden beri otomatik kepenk sistemlerinde uzman kadroya sahip olan firmamız ücretsiz keşif uygun fiyat zamanında teslim kaliteli ürün ve servis ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Otomatik Kepenk

teknolojilerini müşterilerine emniyetli ve ekonomik olarak tanıştırmanın gururunu yaşayan KCC Otomatik kepenk sistemleri , tasarım harikası ürünler ile hayatınızı ihtiyaç duyduğunuz her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor.

KCC Otomatik Kepenk Sistemleri olarak çalışma yöntemimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, isteklerinize ve hedeflerinize en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz. Yurt içi ve Yurt dışında on binlerce referansı ile alanında sektör lideri olan Kcc Kepenk Sistemleri , Alışveriş Merkezlerinden , Devlet kurumlarına , Havalimanlarından özel sektördeki birçok tamamlanmış proje referansına sahiptir.

KCC Otomatik Kepenk Sistemleri olarak projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda gerçeğe dönüştürebiliriz.

50 ‘den fazla çalışan ile yüksek teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerin Garanti ve satış sonrası desteği ile yıllardır sorunsuz çözümler sunmaktayız verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan müşterilerden aldığımız güçle araştırma geliştirme yaparak daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz. Ücretsiz keşif için bir telefon kadar yakınız.